NAJLEPSZE

ANIMACJE

EVER...

    Najciekawsze animacje dla dzieci, kreatywne gry i scenariusze, dostosowane zabawy z dojazdem na wszystkie Wasze uroczystości i te duże i te mniejsze. Najczęściej działamy w woj. Świętokrzyskim, ale byliśmy już chyba w całej Polsce. Od ponad 7-ciu lat targamy zawsze ze sobą ogromne walizki "szczęścia, radości i pozytywnych wspomnień"

Naszą ofertę kierujemy do ludzi, którzy szukają profesjonalnego podejścia do tematu, a w szczególności do tych, którzy kochają uśmiechnięte, zadowolone dzieci i pragną dla nich jak najlepiej. Nasza ekipa animatorów w wyznaczonym miejscu i czasie przeprowadzi mnóstwo bezpiecznych, a zarazem zwariowanych zabaw wykorzystujących każdą minutę tak żeby wszyscy znaleźli coś dla siebie bez względu na ilość i wiek uczestników.

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza prywatka współpracuje z wieloma firmami i osobami, które również mogą być dla Państwa bardzo pomocne w zorganizowaniu wymarzonej imprezy m.in.: konferansjer, fotograf, kamerzysta, iluzjonista, kominiarz, dj-eje, wodzirej, barmani na imprezę, osoby wykonujące słodycze, urządzenia sceniczne: sztuczny śnieg, ciężki dym, wyrzutnie ognia i CO2, karaoke, pokazy tańca, występy osób grających na skrzypcach, saksofonie i wiele innych...  

gallery/na gł
gallery/26
ZAUFALI NAM 
gallery/zaufali nam plansza